Zakwaterowanie

Regiony

Baza wiedzy

Dubrownik i Split

Metislogic sp. z o.o. sp. k.
ul. Sienkiewicza 63 / 2
90-009 Lodz, Polska
NIP 8971817185

Serwis
Dubrownik i Split - Zwiększa się ilość połączeń lotniczych

Niemieckie linie lotnicze Lufthansa w tym sezonie zwiększą liczbę regularnych połączeń z Monachium do Dubrownika, od 27 marca na trasie między tymi dwoma miastami będzie pięć lotów tygodniowo - w poniedziałek, środę , piątek, sobotę i niedzielę.

Od 1 kwietnia Lufthansa wprowadzi jeszcze dwa loty tygodniowo na trasach z i do Dusseldorfu, w czwartek i w sobotę.

Liczba lotów do Splitu zostanie zwiększona do czterech tygodniowo i wprowadzone zostaną loty na trasie Monachium Zadar, które będą obsługiwane w każdą sobotę. Split będzie miał w tym roku bezpośrednie połączenie z 74 miastami w Europie, jest to dotychczas rekordowa liczba miast europejskich z których pasażerowie będą mogli bez przesiadki dostać się na największe lotnisko nad Adriatykiem. Obok ubiegłorocznych, na listę lotów do Splitu wpisano około dziesięciu nowych miast, wśród nich są Paryż, Rzym, Londyn - Stansted, Hannover, Lille, Manchester i Bazylea. Regularne połączenia są z 46 miastami w 19 krajach Europy, a połączenia czarterowe będą łączyły Split z 28 miastami w 12 krajach i 3 miastami w Chorwacji.

Linie lotnicze, które w ubiegłym roku zrobiły największy obrót w Splicie w roku 2010 zapowiedziały zwiększenie liczby pasażerów i więcej połączeń z i do Splitu niż w ubiegłym roku. Wśród nich są Easy Jet, Germanwings, Norwegian Air Shuttle i SAS.


Źródło: CNTB

0 osób oceniło ten artykuł
osoby lubią ten artykuł

ten artykuł nie ma jeszcze żadnych ocen
Oceń ten artykuł

Opinie (0)

To miejsce nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Napisz opinię

Ostatnio odwiedzone

0.1683 s