Zakwaterowanie

Regiony

Baza wiedzy

Polityka prywatności

Metislogic sp. z o.o. sp. k.
ul. Sienkiewicza 63 / 2
90-009 Lodz, Polska
NIP 8971817185

Komentarze 0
Multimedia 0

Oświadczenie o ochronie danych osobowych

 

1. Nasze strony możecie Państwo przeglądać bez ujawniania nam swoich danych. Jeśli zdecydujecie się Państwo zamówić którąś z naszych usług lub dokonać rezerwacji, poprosimy Państwa o przesłanie informacji osobistych koniecznych do przeprowadzenia takiego procesu. Oświadczamy jednocześnie, że Państwa dane są przez nas chronione, a poziom tej ochrony stale podnosimy i modernizujemy systemy zabezpieczen

    Oświadczamy, że:

  •  Gromadzimy Państwa dane wyłącznie w celu przeprowadzenia procesu rezerwacji

  • Jeśli pozostawicie Państwo swoje dane, wpisując je do Księgi Gości, lub skomentuje jakiś artykuł, oświadczamy, że nie ujawniamy na naszej stronie Państwa adresu e-mail, a jedynie imię lub nick. Macie Państwo prawo żądać od nas usunięcia takiego wpisu w przyszłości, zmiany wyświetlanej nazwy użytkownika. Prośba taka będzie skuteczna wyłącznie po nadesłaniu jej drogą e-mailową z adresu, który został podany przy tworzeniu wpisu. Wyjątkiem od tej zasady będą nadużycia, co do których zastosujemy odrębne postępowanie.

2. Państwa dane osobowe wykorzystujemy do:

  • Przeprowadzenia procesu rezerwacji

  • Ujawnienia Państwa danych osobowych właścicielowi obiektu, w którym dokonaliście Państwo rezerwacji, z zaznaczeniem, że ujawnienie tych następuje dopiero po potwierdzeniu rezerwacji i wpłaceniu kaucji. Właściciel lub zarządzający obiektem otrzymuje tylko te dane, które są mu niezbędne do prawidłowego meldowania gości i ewentualnego kontaktowania się z Państwem. Nie ujawniamy Państwa nr rachunku bankowego, z którego dokonaliście wpłaty kaucji, a nr kart kredytowych nie są nam ujawniane przez operatorów płatności elektronicznych.

  • Przekazania Państwu danych kontaktowych do właściciela obiektu oraz instrukcji dojazdowych.

  • Dokładamy wszelkich starań, by Państwa urlop przebiegał jak najprzyjemniej i spokojniej, dlatego co pewien czas możemy Państwa informować o ważnych sprawach, dotyczących różnego rodzaju zmian, zachodzących nie tylko w Chorwacji, w obiekcie, ale również w naszym serwisie. Do tego celu będziemy wykorzystywać Państwa dane osobowe, starając się, by dane te były wykorzystywane w sposób możliwie jak najmniejszy.

3. Nie prowadzimy następujących praktyk:

  • Nie ujawniamy Państwa danych innym osobom lub Podmiotom, z wyłączeniem procedury rezerwacji, w której może okazać się przekazanie Państwa danych osobowych, w celu prawidłowego przeprowadzenia tej procedury.

  • Nie sprzedajemy, nie wymieniamy danych osobowych.

  • W przypadku prowadzenia mailingu Państwa dane nie są ujawniane innym adresatom.

 

4.Kontakt z Państwem

Standardową procedurę rezerwacji usług z naszej oferty, a także wszystkie pytania, niejasności i ewentualne problemy, związane z zakupioną usługą, będziemy rozwiązywać za pomocą danych kontaktowych, które nam Państwo pozostawili (e-mail, telefon lub faks).

5. Zmiana danych

Dane, które Państwo wpisali do bazy danych użytkowników mogą być zmieniane, a na Państwa żądanie jesteśmy zobowiązani je usunąć.

6. Zmiana niniejszego oświadczenia

Treść tego oświadczenia może w przyszłości ulec zmianie, a wszelkie zmiany opatrzone będą datą zmiany.

Jeśli w treści tego oświadczenia dojdzie do poważnych zmian powiadomimy Państwa o tym stosownym komunikatem lub wyślemy do Państwa taka informację droga elektroniczną.

Zachęcamy jednocześnie do okresowego odwiedzania naszej strony, zawierającej treść tego oświadczenia. Link do tej strony będzie się znajdował na naszej stronie głównej w stopce, jak również na innych stronach naszego serwisu.

7. Dalsza Państwa obecność na naszych stronach będzie świadczyła o akceptacji warunków tego oświadczenia.

Ostatnio odwiedzone

0.0998 s