Zakwaterowanie

Regiony

Baza wiedzy

Hotele dalmatyńskie

Metislogic sp. z o.o. sp. k.
ul. Sienkiewicza 63 / 2
90-009 Lodz, Polska
NIP 8971817185

Serwis
Cztery hotele dalmatyńskie wśród 100 najlepszych w Europie

Brytyjski The Sunday Times niedawno w dodatku "Podróże" wśród stu najlepszych europejskich hoteli wymienił cztery hotele chorwackie. Na liście najbardziej poszukiwanych hoteli w Europie, które wyróżniają się stylem i niezwykłym charakterem, indywidualnym podejściem do gości i pięknie urządzonymi wnętrzami, znalazły się cztery hotele z Dalmacji - Vestibul Palace w Splicie, Riva w Hvarze, Lešić Dimitri Palace w Korčuli i Bellevue w Dubrowniku.

Opisując splitski Vestibul Palace jako hotel w cieniu tysiącletniego pałacu, The Sunday Times pisze, że niesamowite jest spacerowanie wśród murów przez epoki, które pozostawiały po sobie ślady. Sam hotel z oryginalnymi częściami murów Pałacu Dioklecjana oczarowuje nowoczesnym atrium szklanym.

O hvarskim hotelu Riva, który jest częścią spółki Sunčani Hvar, napisane jest, że znajduje się w najbardziej słonecznej części deptaku, w chorwackim Cannes, jest pięknie urządzony w kolorach szarym i czerwonym z dizajnerskimi meblami. Dimitri Lešić Palace w Korčuli znajduje się w budynku z XVIII wieku, oczarowuje świetnie urządzonymi przestronnymi pokojami, grą światła i cienia oraz przepięknym widokiem na morze i okoliczne góry, w szczególności chwalona jest piwnica winna.

"Oddalony zaledwie dziesięć minut od centrum Dubrownika, hotel Bellevue jest przyciągający, ma własną plażę i piękny widok. Wyróżniają go "trendy" pokoje z organicznymi meblami, najlepszymi tkaninami w łagodnych morskich kolorach, które sprawiają wrażenie luksusowego jachtu", pisze The Sunday Times.


Źródło: CNTB

0 osób oceniło ten artykuł
osoby lubią ten artykuł

ten artykuł nie ma jeszcze żadnych ocen
Oceń ten artykuł

Opinie (0)

To miejsce nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Napisz opinię

Ostatnio odwiedzone

0.1693 s