Zakwaterowanie

Regiony

Baza wiedzy

Istria wśród najbardziej poszukiwanych kierunków

Metislogic sp. z o.o. sp. k.
ul. Sienkiewicza 63 / 2
90-009 Lodz, Polska
NIP 8971817185

Serwis
Istria wśród najbardziej poszukiwanych kierunków w 2012 roku

Na liście 20 najbardziej poszukiwanych kierunków na rok 2012 magazyn National Geografic Traveler w wydaniu zimowym umieścił Istrię.

Opisując piękno największego chorwackiego półwyspu, Traveler podkreśla, że Istria to romantyczne miejsce i że największy chorwacki półwysep należy postrzegać jak Toskanię z historią związaną z Habsburgami.

W magazynie opisane jest, że Istria staje się coraz bardziej znana z trufli, malvaziji, oliw z oliwek i dawnych miasteczek na zielonych wzgórzach. Opisane są utrzymywane trasy rowerowe, których długość wynosi 2000 mil i zatoki Adriatyku, które otoczone cieniem sosen przyciągają miłośników kąpieli.

Tekst został opatrzony fotografią Rovinja, którego widok porównywany jest do jednej z wysp weneckich. W szczególności opisywany jest tamtejszy bar romantyczny Valentino, znajdujący się na samych skałach nad morzem.

Obok Istrii magazyn wyróżnia Belfast, Snaefellsens na Islandii, Koh Lipe w Tajlandii, Drezno, Park Narodowy Tayrona w Kolumbii, wulkany Virunga w Afryce, Costa Brava w Hispanii, Sonomę w Kalifornii, Muskokę w Ontario, Omakę, Londyn, Gwatemalę, Nową Zelandię, Panamę, Peru, Pittsburgh i Mongolię.

Na liście „Best of the World 2012” wymienione są miasta, kraje i atrakcje przyrody, które według oceny popularnego czasopisma, zasługują na tytuł najbardziej poszukiwanych miejsc na ziemi, które różnym bogactwem i przeżyciami zainspirują turystów w tym roku.


Źródło: CNTB

0 osób oceniło ten artykuł
osoby lubią ten artykuł

ten artykuł nie ma jeszcze żadnych ocen
Oceń ten artykuł

Opinie (0)

To miejsce nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Napisz opinię

Ostatnio odwiedzone

0.1539 s