Zakwaterowanie

Regiony

Baza wiedzy

Opis

Orebić - miejscowość wielu możliwości wypoczynku.

Zastanawiasz się gdzie pojechać na tegoroczne wakacje. Czy postawić na spokojny urlop na plaży skąpanej słońcem, czy też wybrać aktywny wypoczynek, włącznie ze zwiedzaniem zabytkowych atrakcji turystycznych i różnych miejsc historycznych. Jeżeli chciałbyś zaznać obu wymienionych rodzajów wypoczynku, zapraszamy do Orebića w Chorwacji (Croatia). Półwysep Peljesac, największy w Dalmacji (Dalmacija), odwiedzany przez całe tłumy turystów. Jedni przyjeżdżają, aby odpocząć i zażyć słoneczno - morskich kąpieli, inny aby podziwiać architekturę, dzięki której wiele kultur pozostawiło swoje ślady z przeszłości. Przykładem są choćby stońskie mury łączące Mali Ston z miejscowością Ston, które powstały aby oddzielić półwysep od lądu i dzięki temu uchronić go przed najeźdźcami.
Jest to miasto kapitanów i marynarzy, położone u stóp najwyższej góry na Półwyspie Peljesac, św. Eliasza. Miasto niezwykle malownicze, niezwykle słoneczne, o wielu niezwykłych atrakcjach turystycznych, zapewniających udany wypoczynek. Turystom, którzy przyjadą tutaj, mając w planach spokój i bezstresowy urlop, można zaproponować bardzo bogatą linię brzegową, rozciągającą się wzdłuż całej miejscowości. Plaże są niezwykle różnorodne: żwirowe, kamieniste, pomosty betonowe oraz najbardziej znana plaża z piaszczystym odcinkiem - Trestenica. Charakterystyczne dla miejscowości Orebić jest to, że odcinki plażowe znajdują się w samym mieście, a nie na jego obrzeżach, jak to bywa w większości miast dalmatyńskich. Ci, którzy marzą o odrobinie prywatności i odcięciu się od ludzi mogą się udać do pobliskich morskich zatoczek z wyalienowanymi plażami.
Warto zwrócić uwagę na bogatą przyrodę Orebića. Jest to miejsce porośnięte ogromną ilością iglastych drzew oraz roślinnością śródziemnomorską. Cała wyspa Peljesac jest górzysta. Wspomniana góra św. Eliasza stoi na straży słonecznych dni, jednocześnie chroniąc przed niepogodą i zapewniając niespotykane widoki zjawisk meteorologicznych. Niejednokrotnie turyści mogą zobaczyć szalejącą burzę z piorunami, podczas gdy nad nimi świeci słońce na błękitnym niebie.

Obejrzyj film prezentujący uroki Orebića

Miłośnikom natury poleca się odwiedzenie Chronionego Parku Przyrody Biokovo, leżącego na masywie górskim Biokovo. Można w nim podziwiać głębokie groty, jaskinie, przepaście i lasy bukowe. Dostępny do zwiedzania jest ogród botaniczny i dwa szczyty: Vosac i Sv. Jure. Ciekawe jest to, że niektóre groty są tak głębokie, że można w nich znaleźć śnieg, dlatego od dawna służyły one mieszkańcom do przechowywania żywności. Ci, którzy preferują aktywny wypoczynek mogą pojeździć na rowerze, spacerować po górach, pojeździć konno, lub polatać na paralotni.
Dla tych aktywnych, którzy nie zamierzają spędzać całego czasu na plaży mamy także inne oferty turystyczne. Z Orebića można się wybrać do wielu interesujących miejscowości, które przybliżą miłośnikom Chorwacji jej kulturę, miłośnikom historii pozwolą poczuć atmosferę średniowiecza śródziemnomorskiego, miłośnikom architektury nacieszyć oko spektakularnymi budowlami. Jednym z takich miejsc, które na pewno warto odwiedzić jest Korcula znajdująca się na wyspie o tej samej nazwie. Miasteczko to zwane jest ”małym Dubrovnikiem”. Otoczone jest murami i wieżami wzniesionymi w XIV w. Samo miasteczko oferuje zwiedzającym gotyckie i renesansowe pałace i kościoły oraz spacer wśród krętych uliczek i murów. Specyfika tego miejsca polega na magicznej poniekąd atmosferze stworzonej przez historię. Jednym z powodów, dla którego warto je odwiedzić jest fakt, że urodził się tu w 1524 roku Marco Polo, wielki kupiec, odkrywca i podróżnik. Jego dom został udostępniony turystom do zwiedzania. Dodatkowym akcentem wzbogacającym historyczną atmosferę Korculi jest jeden z trzech tańców rycerskich ”moreska”, który zobaczyć można tylko w tym miejscu.
Będąc w Orebiću można się także wybrać na wycieczkę do Trpanj za pomocą promu z miasta Ploce lub drogą turystyczną przez Ston. Na specyficzną atmosferę tego miasta składa się niewielki port, gdzie przy jednej ze skał znajduje się posąg Madonny, która błogosławi rybaków wypływających na połów i dba o ich bezpieczny powrót do portu. Miłośnicy architektury mogą zwiedzić kościół Gospa od Kamene, w którym znajduje się piękny renesansowy ołtarz. Magii w Trpanj dodają miejscowe winnice, których wyrobów można smakować w zacisznych miejscowych lokalach i knajpach.
Wszystko to wycieczki poza Orebić, ale i w samym mieście warto się wybrać na zwiedzanie i zapoznawanie się z tutejszą kulturą. Miejscem takim jest choćby Muzeum Morskie, które zawiera cenne dokumenty i eksponaty, pozwalające zaznajomić się ze wspaniałą historią żeglarską miejscowości. Poza Muzeum jedną z największych atrakcji turystycznych jest Klasztor Franciszkanów wybudowany w 1470 roku. Można się tam dostać samochodem, trwa to ok. pięciu minut, lub pieszo, w zależności od miejsca zakwaterowania 15 - 30 minut. Niedaleko klasztoru znajduje się malownicza miejscowość Karmen z kilkoma średniowiecznymi zabytkami, które również warto zwiedzić.
Ale nie można karmić ducha jedynie ciągłym zwiedzaniem i poznawaniem średniowiecznej historii. Trzeba także nakarmić ciało. Restauracje na półwyspie i wybrzeżu serwują różne potrawy, w dość specyficznym stylu. Z potraw mięsnych spotkamy: mjesano meso na zaru, co znaczy mięso z grilla, cevapcici, raznjici, które przypominają naszego polskiego szaszłyka, pljeskavica, która jest mielonym z trzech rodzajów mięsa, lignje przene są to kalmary w panierce oraz oczywiście całe mnóstwo ryb i owoców morza. Wszystko to może być uraczone chorwackim winem: Dingac i Postup, które są bardzo smaczne, lub przepysznym piwem, np. Karlovacko. Trzeba przyznać, że podejście do kulinariów jest w Orebiću na najwyższym poziomie i każdy, choćby najbardziej wybredny podróżnik znajdzie tu wiele ciekawych potraw świetnych restauracji.

Red scorpion fish--the finished product catch of the day at Konoba Varos in Split


Dodatkowym atutem miejscowości Orebić są doroczne imprezy kulturalne organizowane latem nazywane Dani kulture. W czasie półtoramiesięcznym organizowane są tu pokazy i występy, odbywają się marsze korowodów, grają zespoły folklorystyczne z całego półwyspu. Dodatkowo organizowane są wieczory rybackie - Rybacki vecer w całej Dalmacji, codziennie w innej miejscowości. Turyści mają okazję w tym czasie skosztować pysznej ryby grillowanej, chorwackiego wina, posłuchać miejscowej orkiestry, zobaczyć tańce zespołów folklorystycznych oraz samemu potańczyć, gdy zespół zacznie grać. W tym czasie turyści nie tylko poznają kulturę Dalmacji, ale sami mogą świetnie się bawić, integrując się z niezwykle otwartymi mieszkańcami Chorwacji.
Transport z Polski do miejscowości Orebić można odbyć na trzy sposoby: turyści, którzy podróżują za pomocą samolotu dolecą do Dubrovnika (zajmuje to ok. 1,5 - 2 godzin, aczkolwiek jest to uzależnione od tego z jakiej części Polski się leci), następnie stamtąd autokarem do celu. Kolejny sposób to transport prywatny, czyli wsiadamy we własny samochód i ruszamy na Chorwację. Proponuje się dwie trasy: pierwsza prowadzi przez Węgry i Bośnie i Hercegowinę, druga przez Czechy, Austrię i Słowenię.
W ofercie znaleźć można apartamenty prywatne, kwatery prywatne oraz hotele zapewniające standard all inclusive. Wszystko można dostosować do kosztów, jakie przeznaczymy na tę podróż. Można także skorzystać z oferty last minute i na wakacje wybrać się do Orebić. Jeżeli zależy Ci, aby znaleźć na ziemi miejsce, do którego pojedziesz raz i będziesz chciał tam wrócić, zawsze znajdując coś nowego dla siebie, to pamiętaj: Lato równa się Orebić.

Szukaj noclegu w Orebić, Chorwacja

Dorośli
Dzieci

Veselko-Tanja, Orebić
4.8 60
Trstenica z Basenem, Orebić
4.7 24
Jerry, Orebić
5 9

19 osób oceniło to miejsce
osoby lubią to miejsce

Doskonałe
12
Bardzo dobre
6
Przeciętne
1
Słabe
0
Bardzo słabe
0
Lokalizacja
Rozrywka
Pozostałe

Opinie (19)

Ukryj opinie Rozpocznij dyskusję
Lokalizacja
Rozrywka
Pozostałe
Czy polecasz ten obiekt?
Zdecydowanie tak
Komu polecasz ten obiekt
Ceniącym spokój
Wiek
40-55 lat
Rodzaj pobytu
Lokalizacja
Rozrywka
Pozostałe
Czy polecasz ten obiekt?
Zdecydowanie tak
Komu polecasz ten obiekt
Szukającym rozrywki, Nastawionym na zwiedzanie, Aktywnym, Ceniącym spokój
Wiek
25-39 lat
Rodzaj pobytu
Zalety:
Miałam przyjemność spędzić ostatnie wakacje w tej jakże przepięknej miejscowości. Trudno jest odmówić Orebićowi uroku. Portowy klimat czuć na każdym kroku. Jest to spokojna miejscowość z pięknymi plażami. Polecam wypożyczenie łódki i zwiedzenie pobliskich wysepek. Dla odważnych proponuję wejście na górę św. Eliasza, ale ostrzegam należy się bardzo dobrze przygotować ponieważ góra ma opinię bardzo zdradliwej i niebezpiecznej. W okolicy warto również zwiedzić Korcule i Dubrownik, który znajduje się jakieś 2 godziny (100km) od Orebica. Polecam wszystkim ceniącym spokój i pragnącym spędzić wakacje w klimatycznym miejscu.
Lokalizacja
Rozrywka
Pozostałe
Czy polecasz ten obiekt?
Tak
Komu polecasz ten obiekt
Szukającym rozrywki, Nastawionym na zwiedzanie
Wiek
25-39 lat
Rodzaj pobytu
Zalety:
Bardzo fajna nadmorska miejscowość. Raczej ciche i spokojne miejsce, można dobrze wypocząć zdala od zgiełku miasta. Piękne widoki, fajne plaże, idealne miejsce do uprawiania surfingu i windsurfingu. Będac w tamtych okolicach warto taksówką wodna udac sie na pobliską wyspe Korculę oraz odwiedzić słynny Dubrownik.
Wady:
Mogłaby być lepiej rozbudowana baza gastronomiczna.
Lokalizacja
Rozrywka
Pozostałe
Czy polecasz ten obiekt?
Tak
Komu polecasz ten obiekt
Aktywnym
Wiek
25-39 lat
Rodzaj pobytu
Zalety:
Byłam w tej miejscowości w ubiegłym na wakacjach ze znajomymi. Jest to nieduża miejscowość turystyczna, ale niezwykle malownicza z przepięknymi widokami. Super plaże (żwirowe, szerokie jak na Chorwację), krystaliczna woda i bujna, soczysta zieleń. Przede wszystkim super rejon ze do pływania na windsurfingu, ze względu na silne wiatry w tej okolicy. Niekoniecznie trzeba brać swój sprzęt, ponieważ na miejscu jest dużo wypożyczalni sprzętu i szkół windsurfingowych. Warto będąc tam zwiedzić okoliczne wyspy (Korculę) i pojechać do Dubrownika.
Wady:
Nie jest to miejsce dla osób, którzy nastawiają się na imprezowanie w klubach i dyskotekach. Ostatni odcinek drogi, który prowadzi przez półwysep do miejscowości, pokonuje się długo. Jest to jednopasmowa, bardzo kręta droga. Ale widoki rewelacyjne, warte zobaczenia.
Lokalizacja
Rozrywka
Pozostałe
Czy polecasz ten obiekt?
Zdecydowanie tak
Komu polecasz ten obiekt
Nastawionym na zwiedzanie, Aktywnym
Wiek
25-39 lat
Rodzaj pobytu
Zalety:
Bardzo fajna miejscowość warta uwagi i odwiedzin, przepiękne widoczki, sporo restauracji, sklepów z pamiątkami, góry morze wszystko w jednym, można na każdym kroku robić zdjęcia. Plaże żwirkwo-kamieniste, sporo jeżowców i krabów na skałach więc trzeba uważać.
Wady:
W morzu zdarzają się niestety meduzy które parzą a konsekwencją są nie przyjemne swędząco-piekące bąble, więc trzeba się w wodzie rozglądać, momentami skałki wychodzące z wody więc też trzeba uważnie stąpać bo można mieć otarcia skóry.
Lokalizacja
Rozrywka
Pozostałe
Czy polecasz ten obiekt?
Zdecydowanie tak
Komu polecasz ten obiekt
Nastawionym na zwiedzanie, Aktywnym
Wiek
25-39 lat
Rodzaj pobytu
Zalety:
Bardzo sympatyczna miejscowość, można do niej dojechać z dwóch stron skrócona wersja promem z Trpanj z tej miejscości to już rzut beretem albo przez miejscowość Ston ale troszkę więcej kilometrów, urocza zadbana miejscowość, wieczorem wszystko poświetlane, uliczki wieczorem tętnią życiem, masa sklepów z pamiątkami gdzie można kupić od bzdetów po fajne pamiątki. Polecam.
Wady:
W knajpach tak jak my się zorientowaliśmy drogo oczywiście zalezy od dania, ale owoce morzna miały swoją cenę jak dla nas wysoką ale warto chodź raz zaszaleć. sporo turystów i mało miejsc parkingowych w okolicy centrum.
Lokalizacja
Rozrywka
Pozostałe
Czy polecasz ten obiekt?
Zdecydowanie tak
Komu polecasz ten obiekt
Nastawionym na zwiedzanie, Aktywnym
Wiek
25-39 lat
Rodzaj pobytu
Zalety:
To była nasza podróż poślubna cudne miejsce cudny kraj na takie wypady, pogoda nam dopisała w 100%, obcowaliśmy z naturą codziennie, jedliśmy z krzaków i drzew bezpośrednio owoce, opalaliśmy się codziennie w słońcu na plaży poprostu aż szkoda że ten urlop tak szybko się skończył . Miejscowośc cudna, urokliwa, masa atrakcji w mieście, Polecamy
Wady:
Nie ma wad nie mam z podróży złych wspomnień.
Lokalizacja
Rozrywka
Pozostałe
Czy polecasz ten obiekt?
Tak
Komu polecasz ten obiekt
Nastawionym na zwiedzanie
Wiek
25-39 lat
Rodzaj pobytu
Zalety:
Za nim wybraliśmy się do Orebica przeczytaliśmy wiele opinii, jak i popytaliśmy znajomych i mieliśmy mieszane uczucia bo nie wiedzieliśmy czego możemy się spodziewać. Jedni że głośno inni że cisza i spokój. To chyba po prostu zależy od momentu w jakim tam się pojedzie. My byliśmy we wrześniu tak więc już schyłek sezonu i nie było tłumów w samym mieście, jak i na plaży. Są sklepy, supermarkety gdzie można kupić jakieś pamiątki dla rodziny. Często chodziliśmy po rożnych restauracjach bo chcieliśmy popróbować lokalnych specjałów, mnie osobiście zachwyciły owoce morza, mój chłopak nie jest ich fanem ale każdy w sumie znajdzie coś dla siebie.
Wady:
Pierwszy raz wybraliśmy się samochodem w taką podróż, więc było to dosyć męczące
Lokalizacja
Rozrywka
Pozostałe
Czy polecasz ten obiekt?
Tak
Komu polecasz ten obiekt
Wymagającym klientom, Nastawionym na zwiedzanie
Wiek
25-39 lat
Rodzaj pobytu
Zalety:
Spora miejscowosc polozona na półwyspie w bardzo ładnej, zielonej okolicy. Mozna z niej przeplynac promem na Korcule. Jest swietna baza wypadowa do zwiedzania Dubrovnika - ok. 120 km. Bylismy tez w Medjugorie i Mostarze-pamietajcie o zabraniu Zielonej Karty do Bośni!. Leżąc na plazy podziwialismy zieloną Korcule i pływające promy,stateczki, jachty. Ciekawym miejscem jest muzeum morskie (w ratuszu). Ok 2 km od miasta znajduje sie klasztor franciszkański i barokowy kościół.
Wady:
żeby dojechac do Dubrovnika musielismy przejechać caly półwysep, to samo działo sie gdy chcielismy zwiedzic inne miejscowosci na wybrzeżu.Mozna bylo wprawdzie przeplynac promem ale to wiązało się z wiekszymi kosztami
Lokalizacja
Rozrywka
Pozostałe
Czy polecasz ten obiekt?
Tak
Komu polecasz ten obiekt
Aktywnym, Ceniącym spokój
Wiek
poniżej 25 lat
Rodzaj pobytu
Zalety:
Sporo słyszeliśmy o tym, że na półwyspie Peljesac są naprawdę niezłe warunki do windsurfingu i dlatego też pojawiliśmy się w Orebicu. Czy to najlepsze miejsce pod tym względem w Chorwacji to się nie wypowiem bo byliśmy pierwszy raz ale było ok. Sam Orebić jest mały, za dużo się tu nie dzieje. To znaczy jest gdzie zjeść czy się napić ale pod katem imprezowym to raczej nie to miejsce. Polecam przyjechać raczej na dwa tygodnie, wtedy na pewno trafi się na dobre wiatry i będzie czas żeby zobaczyć Dubrovnik czy udać się do Pobliskiej Bosni i Hercegowiny.
Wady:
Daleko z Warszawy...
Lokalizacja
Rozrywka
Pozostałe
Czy polecasz ten obiekt?
Tak
Komu polecasz ten obiekt
Aktywnym, Ceniącym spokój
Wiek
25-39 lat
Rodzaj pobytu
Zalety:
Orebic położone jest na wybrzeżu półwyspu połączonego ze stałym lądem drogą prowadzącą przez Ston, oraz linią promową Ploče - Trpanj. Jest to nieduża, spokojna miejscowość, ale prężnie rozwijająca się turystycznie, powstaje coraz szersza baza hotelowa. W Orebicu są bardzo ładne, żwirowe plaże i bardzo dobre możliwości do uprawiania windsurfingu. Ponadto na pewno należy będąc w tym rejonie spróbować małż i ostryg wychodowanych na półwyspie Pelješac, oraz skosztować słynnych win dingač i postup.
Wady:
Dosyć długi dojazd z Polski, ale poza tym nie ma żadnych wad to miejsce.
Lokalizacja
Rozrywka
Pozostałe
Czy polecasz ten obiekt?
Taka sobie miejscowość
Komu polecasz ten obiekt
Aktywnym, Ceniącym spokój
Wiek
25-39 lat
Rodzaj pobytu
Zalety:
Malutka mieścina, choć ładna. Łatwo dostać się na Korculę. Dobra miejscowość na windsurfing!! Dostępne łódki, można zawsze ponurkować z maską. Są knajpki, czasem jakiś występ na "ryneczku". Ładne plaże, kamieniste i jedna piaszczysta której jednak nie polecam (nie za specjalnie czysta i dużo ludzi).
Wady:
Na półwyspie można obejrzeć parę rzeczy, w samej mieścinie góra i to wszystko
Lokalizacja
Rozrywka
Pozostałe
Czy polecasz ten obiekt?
Zdecydowanie tak
Komu polecasz ten obiekt
Nastawionym na zwiedzanie, Ceniącym spokój
Wiek
40-55 lat
Rodzaj pobytu
Zalety:
Peljesac to moim zdaniem najpiękniejszy region Chorwacji. Orebic jest uroczy, krajobrazy są wspaniałe a i bliskośc Korculi zachęca. Orebic to piękne domy kapitanów z XVIII i XIX w., piękna plaża w Mokalo i wiele małych na terenie całego wybrzeża od Perny do Trstenicy. Wychodząc z dowolnego miejsca Orebica można pieszo dojść wszędzie, w tym na Sv. Ilija.
Wady:
Orebic we wrześniu super, natomiast w sierpniu może być tam masa ludzi...
Lokalizacja
Rozrywka
Pozostałe
Czy polecasz ten obiekt?
Zdecydowanie tak
Komu polecasz ten obiekt
Nastawionym na zwiedzanie, Aktywnym
Wiek
25-39 lat
Rodzaj pobytu
Zalety:
Fajna miejscowość, dużo się dzieje, idealne miejsce na wycieczki wypadkowe na inne wyspy. Dużo restauracji, kawiarni lodziarni. Sklepy z pamiątkami pękają w szwach od klientów jak i również od towaru. Sympatyczni ludzie wszędzie bardzo pomocni. Miłe znajomości można zaczerpnąć. Zachwycona jestem całą Chorwacją.
Lokalizacja
Rozrywka
Pozostałe
Czy polecasz ten obiekt?
Zdecydowanie tak
Komu polecasz ten obiekt
Ceniącym spokój
Wiek
powyżej 55 lat
Rodzaj pobytu
Zalety:
Piękna, spokojna miejscowość.Dobra baza wypadowa na Korculę i inne miejscowości. Dużym atutem basen i bliskość do morza.Wyżywienie bardzo dobre i urozmaicone.Polecam wszystkim.
Wady:
Brak
Lokalizacja
Rozrywka
Pozostałe
Czy polecasz ten obiekt?
Zdecydowanie tak
Komu polecasz ten obiekt
Aktywnym, Ceniącym spokój
Wiek
25-39 lat
Rodzaj pobytu
Zalety:
piękna okolica ładne plaże idealne miejsce do windsurfingu nocą miasto tętni życiem
Wady:
brak
Lokalizacja
Rozrywka
Pozostałe
Czy polecasz ten obiekt?
Zdecydowanie tak
Komu polecasz ten obiekt
Nastawionym na zwiedzanie, Aktywnym, Ceniącym spokój, Niewymagającym
Wiek
25-39 lat
Rodzaj pobytu
Zalety:
Orebic je to opravdu nejhezci misto,co jsem zatim v Chorvatsku navstivila a nejezdim uz jinam!Dobre ubytovani, perfektni jidlo a mili lide. Dloha promenada pro vecerni prochazky, je kam zajit a zajet. Korcula nedaleko a kazdou hodinu jede taxi na Korculu. Uz jen okolni vesnice jsou pozoruhodne k navsteve. Pak doporucuji vylet do Mostaru a Medugorje, Dubrovnik a kdo je jeste radeji na cestach, tak navsteva Cerne Hory je neodmyslitelna! Na promenade je perfektni Pizerka s originalnim prsutem a za dobrou cenu a velka jak kolo od vozu.Pak restaurace Amfora, kde je perfektni jidlo a velke porce,restaurace Jadran hned u vody taky velmi dobre jidlo. Kousek za pristavem smerem k hotelum je maly stanek s pecenymi kuraty - velmi chutne.3.-4.9. probiha mezi Korculou a Orebicem "namorni bitva" se starymi bitevnimi lodemi, stoji za to videt.V Orebici je vzdy nejlepsi kurs ke kune,o dost lepsi, jak na Makarske.Mohu jen vrele doporucit!!!
Lokalizacja
Rozrywka
Pozostałe
Czy polecasz ten obiekt?
Zdecydowanie tak
Komu polecasz ten obiekt
Szukającym rozrywki, Nastawionym na zwiedzanie, Aktywnym, Ceniącym spokój, Niewymagającym
Wiek
poniżej 25 lat
Rodzaj pobytu
Zalety:
Do Orebice uz jezdime patou sezonu, je to tam supr (jenom trosku daleko), za rok jedem zase a tez v srpnu, je tam pisecna plaz, jmenuje se Trstenica, tak i spoustu oblazkovich, 15 km od Orebice je dalsi supr pisecna plaz u mnestecka Trpanj v zatoce jmenem Divna, na potapeni je to zase supr u obce Viganj nebo Loviste, v srpnu je tam vic lidi asi jako vsude,ale neni to tak hrozny.
Lokalizacja
Rozrywka
Pozostałe
Czy polecasz ten obiekt?
Zdecydowanie tak
Komu polecasz ten obiekt
Wymagającym klientom, Nastawionym na zwiedzanie
Wiek
powyżej 55 lat
Rodzaj pobytu
Zalety:
Pokoje jsou v dobrém stavu. Ručníky jsou měněny denně. Potraviny jsou opravdu taky v pohod. Na pláži jsme se museli obejít bez lehátek, protože bohužel všechny již byly odklizeny a plážový bar byl uzavřen. Personál byl ok. Bez auta se oblast nedoporučuje.

Ostatnio odwiedzone

0.5808 s