Zakwaterowanie

Regiony

Baza wiedzy

Powrót do Otočec

Opinie o miejscowości Otočec


4 osób oceniło to miejsce
osoby lubią to miejsce

Doskonałe
1
Bardzo dobre
3
Przeciętne
0
Słabe
0
Bardzo słabe
0
Lokalizacja
Rozrywka
Pozostałe

Opinie (4)

Rozpocznij dyskusję
Lokalizacja
Rozrywka
Pozostałe
Czy polecasz ten obiekt?
Tak
Komu polecasz ten obiekt
Nastawionym na zwiedzanie, Ceniącym spokój
Wiek
25-39 lat
Rodzaj pobytu
Zalety:
Miasteczko znane przede wszystkim ze wspaniałego zamku położonego na wyspie na rzece Krka, na wyspe mozna sie dostac mostem. Na spacer mozna sie wybrac do zamkowego parku lub w wolnym czasie pożeglowac na rzece czy popływac łódeczką. W miescie znjaduej sie pole golfowe (osobiście nie korzystalismy), kilka pensjonatow, hoteli a nawet gospodarstwa agoruturystyczne. W ramach rozrywki polecam wybrac sie do restauracji Tango ktora w weekedny oferuje tańce z muzyką na żywo, dyskotekę no i pyszne jedzenie. Na jedniodniowa wycieczke warto wybrac sie do Lublany lub Zagrzebia
Wady:
dla mnie osobiście byl za maly wybor wśród restauracji/tawern
Lokalizacja
Rozrywka
Pozostałe
Czy polecasz ten obiekt?
Tak
Komu polecasz ten obiekt
Ceniącym spokój
Wiek
powyżej 55 lat
Rodzaj pobytu
Zalety:
znane jest przede wszystkim z zamku polozonego na wysepce na rzece Krk na ktora mozna sie dostac mostami.Sam zamek funkcjonuje teraz jako hotel.Cała okolica jest bardzo zielona i ma sporo ciekawych miejsc w ktorych mozna pospacerowac lub posiedziec na ławce/polezec na kocu. My znaczna czesc obszaru przemierzylismy rowerami. Ze wzgledu na panujaca tu cisze miejsce ma wielu zwolennikow wędkowania i zeglowania.
Wady:
na pewno nie jest dobrym miejscem dla osob szukajacych rozrywki poniewaz nic sie tu nie dzieje poza jednym lokalem w ktorym mozna potanczyc
Lokalizacja
Rozrywka
Pozostałe
Czy polecasz ten obiekt?
Zdecydowanie tak
Komu polecasz ten obiekt
Nastawionym na zwiedzanie, Aktywnym
Wiek
25-39 lat
Rodzaj pobytu
Zalety:
Otočec jest osada na lewym brzegu rzeki Krka w południowo-wschodniej Słowenii. Bardzo ładne miasteczko, bujna rosliność, tutejszy kościół parafialny jest pod wezwaniem świętego Piotra i pochodzi z 1406 roku. Został on przebudowany w wieku 17 i 19th.KOniecznie trzeba go zwiedzić lub uczestniczyć w mszy świętej. Jak kazda miejscowośc ma sklepy z pamiątkami, restauracje z pysznym jedzeniem, kawiarnie z smacznymi wypiekami. Okolica miasteczka bardzo ładna.
Lokalizacja
Rozrywka
Pozostałe
Czy polecasz ten obiekt?
Tak
Komu polecasz ten obiekt
Nastawionym na zwiedzanie
Wiek
poniżej 25 lat
Rodzaj pobytu
Zalety:
Okolica rzeczywiście idylliczna, przepiękne widoki no i ten niesamowity zamek na wyspie. Sama rzeka Krka jest warta odwiedzenia tego miejsca. my byliśmy tam na festiwalu rockowym w lipcu 2009. Polecam odwiedzenie tego miejsca bo warto.

Ostatnio odwiedzone

0.0941 s