Zakwaterowanie

Regiony

Baza wiedzy

Gospodarz


4 osób oceniło to miejsce
osoby lubią to miejsce

Doskonałe
2
Bardzo dobre
2
Przeciętne
0
Słabe
0
Bardzo słabe
0

Opinie (4)

Ukryj opinie Rozpocznij dyskusję
Treść: Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w willi Bero. Byliśmy tam w 4 rodziny i zajmowaliśmy cały obiekt przez 2 tygodznie. Gospodarz bardzo dostępny, mówiący po chorwacku i niemiecku, \"wesoły gość\".Zawsze służył pomocą w różnych sprawach. Do dyspozycji mieliśmy wszystko to co było w ofercie. Willa posiada naprawdę duże przestrzenie w pokojach jak i przy grilu i na podwórku (dla dzieci super) W okolicy willi ogólnie cisza od zgiełku ulicznego.
Witam całą prawdę powiem wam o tym obiekcie jak i dojazdzie do niej bo byłem tam bez sciemy chyba że tego nikt nie opublikuje.Zaczynam od Zeczy miłych czyli Plaże jak to w chorwacji zawsze kamieniste ,a tu ładna długa plaża zarówno piaszczysta jak i kamienista,cisza,bardzo dużo palm jak i zieleni,woda czysta ,można ponurkować ,powętkować bez karty ogulnie pozytyw,negatywy jeśli można tak powiedzieć daleko daleko i jedzcze raz daleko ,z okolic krakowa to 1400 km ,20 godzin jazdy,i pod koniec 60 km jazdy po drogach po gurach kture nie mają barier ochronnych ,ale to można przebaczyć przyjeżdzając na miejsce, DO Dubrownika jest ok 120 km .FAJNIE TAM JEST SZKODA TYLKO ŻE TAK DALEKO ale jak ktoś lubi podrużować to zapraszam w tamte okolice jakby co służe poradą ***********************
Willa znakomicie położona. Z balkonu piękny widok na Orebicz i okoliczne wyspy. Właściciel willi zawsze uśmiechnięty i życzliwy - zna się na piłce... :)
Apartament oceniam na DOBRY.Taras i widok REWELACJA !!!Gospodarz uśmiechnięty,bezproblemowy.Polecam.
WERYFIKACJA
Gospodarz zweryfikowany

Ostatnio odwiedzone

Bero, Orebić
4.5 4
0.2266 s