Zakwaterowanie

Regiony

Baza wiedzy

Gospodarz


4 osób oceniło to miejsce
osoby lubią to miejsce

Doskonałe
3
Bardzo dobre
0
Przeciętne
1
Słabe
0
Bardzo słabe
0

Opinie (4)

Ukryj opinie Rozpocznij dyskusję
Apartament wyglądał dokładnie tak jak na zdjęciach. Wszystko było w najlepszym porządku. Po tygodniu, zmiana pościeli i ręczników. Gospodyni interesowała się gośćmi i pytała czy czegoś nie potrzebujemy. Bardzo chętnie wrócę jeszcze w to miejsce :)
Apartament bardzo przesteonny, nowy,miły i wygodny, dostępne są wszystkie niezbedne narzędzia do sporządzenia sobie posiłków, jest bardzo dobra klimatyzacja, a właścicielka wielokrotnie pyta się o to, czy coś dodatkowo jest potrzebne; posiciel i ręczniki wymieniane po tygodniu
bardzo ładne pokoje nowe , czysto, kompletna zastawa do dyspozycji, gril na dole o rakije i wino pytac gospodarza:) blisko do morza ,sklepow na bazar po swieze rybki ,wymiana recznikow dwa razy w tygodniu,udane wakacje polecam wszystkim:)
Widok z tarasu i centralne położenie apartamentu ok!!! Miejsce oddalone od głównej drogi raczej spokojne. Wyposażenie kuchni i miejsce na przygotowanie posiłków raczej poniżej oczekiwań. Gospodarza nie możemy ocenić bo go nie poznaliśmy. Kontakt w języku angielskim niestety niemożliwy.
WERYFIKACJA
Gospodarz zweryfikowany

Ostatnio odwiedzone

Mila, Orebić
4.5 4
0.2272 s