Zakwaterowanie

Regiony

Baza wiedzy

Gospodarz


3 osób oceniło to miejsce
osoby lubią to miejsce

Doskonałe
2
Bardzo dobre
0
Przeciętne
0
Słabe
0
Bardzo słabe
1

Opinie (3)

Ukryj opinie Rozpocznij dyskusję
Wakacje 2011,apartament jest bardzo ciemny. Gospodyni domu urządziła na tarasach dżungle, przez co w miaszkaniu nie ma wcale światła dziennego. Apartament składa się z sypialni i kuchni w której jest wersalka (nie jest to salon). Wyposażenie w stylu lata 80. Przy apartamencie jest zacieniony taras z grilem. W mojej ocenie jest to piwnica a nie apartament. Gospodarze domu bardzo mili, ale nie znają angielskiego. Jedynym ładnym apartamentem w budynku jest Ap.nr 3, pozostałe to porażka!
Apartament zasługuje na uznanie. Efektowny wystrój. Urzekła mnie kompozycja barw. Dużo bieli dodaje energii za dnia, wieczorem natomiast spokojny brąz utula nas do snu. Czytanie książki na miękkim i wygodnym posłaniu to czysta przyjemność. Klimatyzacja działa jak należy. Gospodarze bardzo mili. Polecam :)
Właśnie wróciliśmy z dwutygodniowego pobytu w apartamencie 3. To co zastaliśmy było zgodne z opisem, było czysto i przestronnie. Gospodarze bardzo mili, z komunikacją z nimi nie mieliśmy problemu. Do plaży rzeczywiście niedaleko, na tyle że chodziliśmy z dwoma nadmuchanymi materacami, parasolem i innymi rekwizytami plażowymi. Miasteczko spokojne, z ładnym deptakiem na wieczorne spacery. Jedynym mankamentem były komary, aktywne w szczególnie w nocy. Polecamy ten apartament dla dużej rodziny lub zaprzyjaźnionych osób.
WERYFIKACJA
Gospodarz zweryfikowany

Ostatnio odwiedzone

Nada, Orebić
3.7 3
0.1726 s