Zakwaterowanie

Regiony

Baza wiedzy

Gospodarz


Nedeljko

5 osób oceniło to miejsce
osoby lubią to miejsce

Doskonałe
4
Bardzo dobre
1
Przeciętne
0
Słabe
0
Bardzo słabe
0

Opinie (5)

Ukryj opinie Rozpocznij dyskusję
Apartament godny polecenia wszystkim tym którzy szukają spokoju i intymności , położony małej zacisznej uliczce zapewnia ciszę a wieczorami wspaniałe koncerty cykad. Ukłony i podziękowanie dla Pani Gordany za troskę i utrzymanie w czystości tego miłego apartamentu. Serdecznie dziękuję autorom strony www.orebić.com.pl za to że odnalazłem swój raj, na pewno nigdy nie zapomnę „mojego” OREBIĆA.
Nasze wielkie zadowolenie z pobytu w apartamencie Perłowa wynika z faktu bycia jedynymi gośćmi.Szukaliśmy miejsca,które dawałoby nam poczucie niezależności i spokoju.Nasi Gospodarze cudownie wywiązali się z tego trudnego zadania. Pani Giordana jest kobietą pełną ciepła i niekłamanej życzliwości,która pozwoliła nam być nie tylko gościem ale prawie domownikiem.Dziękujemy serdecznie za miły pobyt,zaskakujące prezenty oraz pozdrawiamy serdecznie ojca P.Giordany życząc wielu lat w tak fantastycznej kondycji i zdrowiu.Ukłonu w stronę biura,które cierpliwie i niezwykle wytrwale odpowiadało na nasze pytania i rozwiewało wszelkie wątpliwości z iście anielską cierpliwością.Fantastyczny pomysł z noclegiem w drodze,które również było strzałem w 10.Już dziś polecamy znajomym Wasze biuro.Chętnie skorzystamy w przyszłości z propozycji kolejnych wakacji w tak perfekcyjnie funkcjonującym biurze.
Apartament Ap.2 bardzo ładny, czysty i przestrzenny, dodatkową zaletą jest bardzo ładny i duży taras.Okolica bardzo spokojna w otoczeniu miłych i sympatycznych sąsiadów. Z czystym sumieniem polecamy ten apartament. Gospodarze bardzo sympatyczni i gościnni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mamy zamiar w przyszłym roku również wynająć ten apartament - jesteśmy bardzo zadowoleni.
Jesteśmy juz po urlopie - szkoda! Tak było fajnie.... dziękujemy za doradzenie i pomoc w wyborze kwaterki na wakacje. Polecamy ten domek i jego domowników... wracamy do was z rok :)))) Wojtek z Aśką i Juleczką
Nie mam żadnych zastrzeżeń do wybranego przez nas apartamentu!Wszystko super wyposażone, ładnie, czysto i przestronnie, duży taras zdecydowanie na plus. Jesteśmy bardzo zadowoleni nie tylko z apartamentu, ale także z dobrej komunikacji z gospodarzami obiektu!:) Polecam wszystkim, my na pewno skorzystamy w przyszłości nieraz:) Pozdrowienia dla pani Gordany i jej męża!:)
WERYFIKACJA
Gospodarz zweryfikowany

Ostatnio odwiedzone

Perłowa, Orebić
4.8 5
0.2157 s